Biuro nieruchomości SCN Szczecin

Kontakt i lokalizacja

Szczecińskie Centrum Nieruchomości

Marszałka Józefa Piłsudskiego 1A
(bezpośrednio przy pl. Rodła)

70-420 Szczecin

 

tel.: (091) 812-20-11, -12, -13, -14

fax: (091) 486-07-71

kom.: 662 29-29-23 oraz 662 29-29-25

kom.: 606 280-280

 

napisz do nas

ZSPON

O firmie

SZCZECIŃSKIE CENTRUM NIERUCHOMOŚCI s.c jest agencją obrotu nieruchomościami świadczącą kompleksowe usługi z zakresu:

  • kupna / sprzedaży oraz
  • najmu i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości,
  • pośrednictwa w uzyskiwaniu kredytów na zakup nieruchomości (usługa bezpłatna),
  • doradztwa inwestycyjnego.

 

Działalność naszej firmy w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oparta jest o ściśle określone zasady zapisane m.in. w "Kodeksie Etyki i Standardach Zawodowych", których to zasad rygorystycznie przestrzegamy. Oznacza to, że w swojej działalności kierujemy się dobrem klienta, zyskując Jego zaufanie dzięki świadczeniu usług w sposób profesjonalny. Rzetelność i wiarygodność naszego biura poparta jest nadaniem przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast jednych z pierwszych w Polsce licencji zawodowych "Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami" właścicielom firmy (licencje nr 140 i 142) uprawniających do wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu.

 

Działamy nieprzerwanie na rynku nieruchomości od grudnia 1997 roku. Ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży nieruchomości, współpraca z wieloma instytucjami i przedstawicielami tego rynku, pozwala nam w bezpieczny sposób przeprowadzić każdego klienta przez zawiłości spraw związanych z transakcją kupna czy też sprzedaży nieruchomości. Dobra znajomość rynku nieruchomości, umiejętne prognozowanie koniunktury jest gwarantem dobrego i obiektywnego doradztwa w zakresie obrotu jak i przede wszystkim inwestowania w nieruchomości.


NIERUCHOMOŚCI TO NASZA SPECJALNOŚĆ.

 

Obsługujemy krajowe i zagraniczne osoby indywidualne oraz podmioty gospodarcze. Dysponujemy szeroką bazą ofert nieruchomości dzięki uczestnictwu w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert (ZSWO). Każdy klient znajdzie u nas swoje wymarzone mieszkanie, dom czy działkę.
Osoby oferujące za naszym pośrednictwem swoje nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, zyskują cenny czas, gdyż mają możliwość oferowania ich w ponad 60-ciu szczecińskich biurach jednocześnie, bez konieczności odwiedzania każdego z nich. Wystarczy zgośić nam swoją nieruchomość, a my dzięki uczestnictwu w ZSWO będziemy ją oferować klientom większości szczecińskich agencji nieruchomości. 

 

Od początku swojej działalności jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami, zrzeszającego znane i uznane agencje pośredniczące w handlu nieruchomościami z terenu województwa zachodniopomorskiego

stowarzyszenie ZSPONZnak Stowarzyszenia to symbol zaufania i pełnego komfortu obsługi.

ZSPON jest organizacją kontrolującą prace zrzeszonych w nim biur obrotu nieruchomościami w zakresie zgodności ich działalności z obowiązującymi przepisami prawa. Wszelkie działania Stowarzyszenia mają również na celu budowę poczucia bezpieczeństwa klienta. Prowadzą one również do wyeliminowania z rynku firm nierzetelnych i niekompetentnych.

ZSPON stale rozwija swoją działalność, będąc jednocześnie partnerem dla wielu instytucji mających wpływ na rozwój Szczecina.

Od kwietnia 1995 roku Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomościami jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości Polska Federacja Rynku Nieruchomości

PFRN dąży do odgrywania znaczącej roli w ekonomicznym rozwoju kraju poprzez uczestnictwo w procesie ustawodawczym sprzyjającym rozwojowi polskiego rynku nieruchomości. Misja Federacji polega na rozwiązywaniu problemów środowisk specjalistów pracujących na rynku nieruchomości.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

podpis

0
przejdź do listy zapytaj o oferty z notesu wyczyść notes