Biuro nieruchomości SCN Szczecin

Kontakt i lokalizacja

Szczecińskie Centrum Nieruchomości

Marszałka Józefa Piłsudskiego 1A
(bezpośrednio przy pl. Rodła)

70-420 Szczecin

 

tel.: (091) 812-20-11, -12, -13, -14

fax: (091) 486-07-71

kom.: 662 29-29-23 oraz 662 29-29-25

kom.: 606 280-280

 

napisz do nas

ZSPON

Certyfikaty

Pierwszym naszym szkoleniem z zakresu rynku nieruchomości, był specjalistyczny kurs na Pośrednika w obrocie nieruchomościami w 1998 roku. Szkolenie to pozwoliło nam na opanowanie szerokiej wiedzy z tej dziedziny a jednocześnie utrwaliło w przekonaniu, że niezbędne jest systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji w celu realizacji czynności pośrednictwa na naprawdę wysokim poziomie. Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami, Pośrednik zobowiązany jest bowiem do ciągłego dokształcania się i uzupełniania swojej wiedzy, w przypadku zachodzących zmian na rynku nieruchomości.

  

Od początku swojej działalności jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomościami. Dzięki temu należymi również do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, która jest nadrzędną instytucją regulującą problemy związane z rynkiem nieruchomości. PFRN uczestniczy w procesie ustawodawczym sprzyjającym rozwojowi polskiego rynku nieruchomości.

   

Zdajemy sobie sprawę z tego, że warunkiem koniecznym jaki trzeba spełnić chcąc świadczyć usługi na wysokim poziomie merytorycznym jest ciągłe dokształcanie się i zdobywanie wiedzy z zakresu rynku nieruchomości. Wiedza ta staje się przydatna zwłaszcza wtedy gdy klient oczekuje od nas praktycznych porad dotyczących inwestowania na rynku nieruchomości.

Europejska Akademia Nieruchomości to cykl szkoleń zorganizowanych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości dających jej uczestnikom możliwość poszerzenia i ugruntowania wiedzy z zakresu rynku nieruchomości Unii Europejskiej. Akademia objęta została honorowym patronatem Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast prof. Marka Bryxa, Podsekretarza Stanu i Pełnomocnika Rządu ds. Negocjacji o Członkostwo RP w UE Jana Truszczyńskiego oraz Gerharda Stellera, Prezydenta Europejskiej Rady Nieruchomości (Conseil Europeen des Professions Immobilieres) z siedzibą w Brukseli.

   

0
przejdź do listy zapytaj o oferty z notesu wyczyść notes